nikava
17 آذر 1401 - 11:32

آزادی از جنس شهادت/ آزادی نخستین فیلم کوتاه با محوریت شهدای حرم شاهچراغ (ع)

نخستین فیلم کوتاه داستانی تولید شده با موضوع شهدای حرم حضرت شاهچراغ علیه السلام به نویسندگی و کارگردانی امین گودرزی پور به‌نام آزادی تولید و تا کنون در شبکه‌های سه، افق و شبکه‌های استانی نمایش داده شده است.

امین گودرزی پور، کارگردان و نویسنده فیلم کوتاه آزادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شیراز اظهار داشت: فیلم کوتاه آزادی یک سیر تکاملی دارد، حتی اگر به رنگ بندی کار توجه کنید از یک سیاهی به رنگی شاد در انتهای فیلم می‌ رسید حتی شلوغی و جنجال ابتدای فیلم در انتها به آرامش می‌رسد.

وی افزود: شخصیت اصلی فیلم، فردی ناشنوا بود که نماد این فیلم است، در این سیر تکاملی وقتی فرد ناشنوا شهید می‌شود، هنگام شهادت و لحظات آخر نقص شنوایی او هم بر طرف می‌شود.

 

 
کارگردان این فیلم در ادامه گفت: در بعضی از رسانه‌ها این خبر دیده می‌شود که این فیلم زندگینامه شهید مجتبی ندیمی است، اما این فیلم کوتاه بر اساس زندگینامه شهید ندیمی نبوده بلکه این داستان ذهنیت کارگردان است و تمام سعی ما بر این بود که این فیلم کوتاه بیانگر حمله تروریستی به حرم شاهچراغ(ع) باشد. 

گودرزی‌پور افزود: بازیگر و چهره اصلی فیلم کوتاه آزادی کاوه سماک باشی است. 

 

وی از استقبال خوب مردم از این فیلم یاد کرد و مچنین بازخورد مردم تا کنون افزود: این کار را به شهید مجتبی ندیمی و سایر شهیدان تقدیم می‌کنم و از همه دست‌اندرکاران تهیه و تولید فیلم سپاسگزارم.

 

 

پایان پیام/

 


 

منبع: فارس
شناسه خبر: 901581