nikava
18 آذر 1401 - 10:01

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس: ۴۵ میلیارد ریال به طرح‌های راهسازی روستایی تخصیص یافت

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از تخصیص ۴۵ میلیارد ریال برای اجرا طرح‌های راهسازی روستایی خبر داد و گفت: در زمینه توسعه راه‌های روستایی پروژه‌های مهمی در دست اجرا است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، غلامحسین کرمی صبح امروز در جریان بررسی معاون ساخت و نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور از طرح‌های راهسازی روستایی دشتی با اشاره به اجرایی شدن طرح راهسازی آب‌نمای روستایی کاکی به شیخیان، اظهار داشت: این طرح به طول 300 متر 18.7 میلیارد تومان اعتبار دارد.

وی اتحاد و هماهنگی مسئولان و مردم سبب تسریع در اجرا طرح‌ها دانست و بیان کرد: نوکری مردم به‌عنوان بهترین کارنامه مسئولان محسوب می‌شود و خدمات‌رسانی به جامعه از مأموریت‌های مهم مدیران و مسئولان محسوب می‌شود.

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس از تخصیص 45 میلیارد ریال به طرح‌های راهسازی روستایی دشتی خبر داد و خاطرنشان کرد: در این راستا 15 میلیارد ریال برای جاده روستایی کردلان جذب شده که به‌زودی این پروژه به مناقصه می‌رود.

کرمی با اشاره به آسفالت جاده روستایی گزدرازی به شیخیان عنوان کرد: در این طرح 30 میلیارد ریال تخصیص یافته که به‌زودی عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

نماینده دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اعتبارات یاد شده از مرکز جذب شده و مربوط به بودجه شهرستانی و استانی نیست.

وی توسعه طرح‌های راهسازی روستایی را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در زمینه توسعه راه‌های روستایی پروژه‌های مهمی در دست اجرا است.

انتهای پیام/190/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 902239